Facebook'da Paylaş
Twitter'da Paylaş

Spor Salonları Fiyatları

Spor Salonları Fiyatları Düzenli egzersiz hayatımızın merkezine almamız gereken bir kavram. Spor salonları da bizlere bu imkanı sağlıyor. Spor salonu fiyatları da en çok merak edilen konulardandır.

Pilates, fitness, aerobik, body building, step vb. pek çok aktiviteyi bünyesinde barındıran spor salonları özellikle şehirli insanın hayatında bir gereksinim halini almıştır. Günlük hayatın stresini ve yoğunluğunu üzerinden atmak ve sağlıklı bir şekilde forma girip zayıflamak isteyen herkes bu merkezlerin kapısını çalıyor.

Aşağıda bazı şehirlerin spor salonları üyelik fiyatları yer almaktadır. Dilerseniz spor merkezlerine gitmeden önce listemizdeki şehirlerde yer alanlara bakarak bir fikir yürütebilirsiniz.

 

İstanbul

İstanbul’da Anadolu ve Avrupa yakasında fiyatlar farklılık göstermektedir. İhtiyacınıza göre belirlenen ve eğitmenlerle yapılan egzersizlerin karşılığı 200- 2000 TL arasında değişmektedir.

THE MARMARA GYM
Taksim’de bulunan spor merkezinde fitness-cardio salonu, iki adet grup dersleri stüdyosu, tekli ve double masaj odaları, Türk hamamı, sauna, jakuzi ve buhar odaları var. Üyeler pilates, yoga, tae-bo, body-mix, aero-latin gibi derslere katılabiliyorlar. Üyelik fiyatları 250- 2100 TL arasında değişmektedir.

KORUKENT GYM
Fitness, sauna, kapalı havuz, pilates, yoga derslerinin yanı sıra dans dersleri de veren spor merkezinde üyelik fiyatları 360- 1300 TL arasında değişiyor.

HILLSIDE CITY CLUB
Step, yoga, body building, tenis, kickbox gibi sporların yapılabildiği merkezde üyelik fiyatları 750 dolardan başlıyor.

HILLSIDE CITY CLUB
Step, yoga, body building, tenis, kickbox gibi sporların yapılabildiği merkezde üyelik fiyatları 750 dolardan başlıyor.

Ankara

ATLANTİS SPOR CENTRE
Batıkent’te yer alan spor merkezinde uzman eğitmen ve diyetisyenler eşliğinde cardio ve fitness, pilates, yoga, aerobik, yüzme gibi pek çok spor yapılıyor. Fiyatlar size özel belirlenen programlara göre 200- 1500 TL arasında değişiyor.

MOST LIFE CLUB
Çocuklar için de spor salonlarının, beslenme koçlarının, bütün egzersiz aletlerinin bulunduğu merkez Ankara’da Kentpark’ta bulunuyor. Fiyatlar yıllık 1800 TL’ye varabiliyor.

İzmir

SPORTS INTERNATIONAL
Ankarada’da bir merkezi bulunan Sports Internationel’de cardio, tenis, havuz, aerobic, spinning, squash, sauna,buhar odası gibi çok sayıda aktivite mevcut. Yapacağınız spora göre değişen fiyatlar 200- 1500 TL arasında.

Antalya

LARA FİTNESS
Step, aerobik, body building gibi seçenekleri olan merkezde fiyatlar 100 ile 500 TL arasında değişmektedir.

SHAPES FOR WOMEN
Konyaaltı’nda bulunan Shapes For Women’da fiyatlar 120 TL’den başlayarak yapılacak olan sporlara göre değişiklik gösteriyor.

 
Üye Girişi
Kayıt olun Diyetisyen ücretlerinden haberdar olmak için üye olun.
19 Mart 2018 - 06:26
Kimler Çevirimiçi
Şu anda 4 konuk çevrimiçi

Fotoğrafçılık Kursu
Sosyal
Kıbrıs Otelleri

Kampanyaları görüntüleyebilmek için Flash Player kurunuz

Anket
Diyetisyen seçerken önceliğiniz nedir?
 
Son Yorumlar
  • nehir
    Diyetisyenlik eğitim ücretleri bölümünüzde 2 ya da 4 yıllık okullardan Diyetisyen ünv... Devamı
  • Mine
    Hiçbir yerde doğru düzgün ücret bilgisi bulamadım. Lütfen yardım edin :sad: Devamı
SSS
Diyetisyen MaaşlarıDiyetisyen MaaşlarıHerhangi bir meslek seçerken öncelikle o işin ilgi alanımızda olup olmadığına sonrasında da ne kadar maaş alacağımıza dikkat ederiz.
Diyetisyenlerin görev yerleri nerelerdir?Diyetisyenlerin görev yerleri nerelerdir?Diyetisyenlik mesleğini icra edenler yurt, okul, fabrika hastane ve özel muayenehanelerde görev yaparlar.

Seo
Seo Fiyatları

Diyetisyen nedir?
Diyetisyen nedir?
Kişinin sağlığını korumak ve düzeltmek amacıyla beslenmesini düzene koymasını sağlayan kişilere verilen isimdir.
Diyet nedir?
Diyet nedir?
Diyet Nedir: Kişinin bedenini, sağlığını ve esenliğini koruyabilmesi için gerekli olan beslenme düzenine diyet denir.
Dengeli beslenme nedir?
Dengeli beslenme nedir?
Vücudun büyümesi, dokuların yenilenmesi için gerekli olan besin öğelerinin yeterli tüketilmesi ve vücuda uygun şekilde kullanılmasıdır.
Perhiz
Perhiz
Sağlığı korumak için uygulanan beslenme düzeni, imsak, diyet, rejim. Hristiyanların ve Yahudilerin belli günlerde tuttukları oruç.
Kalori nedir?
Kalori nedir?
Atmosfer basıncında 1 gr. su sıcaklığını 1°C yükseltmek için gereken ısı ve enerji miktarıdır. Besinlerin kalori değerleri kilokalori olarak adlandırılır.
Web Tasarım
Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome
Diyetisyen Ücretleri © 2012
www.diyetisyenucretleri.com